Info     Lajme    Kontakti    Facebook
 
   Për ne
Qëllimi ynë
Shitja
Servisi
 
Porsche Kosova, ėshtė njėra prej kompanive tė grupit tė njohur botėror Porsche Holding nga Austria, njėrės prej kompanive mė tė suksesshme nė shitjen dhe servisimin e automjeteve, e pronėsuar nga Volkswagen AG

Brendi nr.1, sinonim i traditės, ekskluzivitetit, inovacionit dhe kualitetit, aplikon poashtu standarde tė larta botėrore edhe nė Kosovė, ndėrsa personeli profesional ėshtė i gatshėm tė pėrgjigjet nė kėrkesat e klientit.


Si anėtar i grupit, pėrveē porosive direkte tė automjeteve nga prodhuesi, ne kemi qasje direkte nė stokun e automjeteve tė grupit tonė, qė nėnkupton dorėzim tė shpejtė dhe ekzakt tė automjeteve tek klientėt tanė.
 
     
Porsche Prishtina ėshtė shitės i autorizuar pėr automjetet Volkswagen, Skoda, SEAT dhe Porsche; pėrveē kėsaj ka ekipin profesional pėr servisim tė automjeteve Volkswagen, Volkswagen automjete komerciale, Skoda, SEAT dhe Audi. Ne i furnizojmė klientėt tanė me pjesė origjinale dhe pajisje shtesė (aksesorė) tė brendeve pėrgjegjėse direkt nga prodhuesi.

Ne jemi tė pėrkushtuar tė ofrojmė shėrbime tė kualitetit tė lartė dhe tė besueshme pėr klientėt tanė. Klientėt tanė janė thelbi i suksesit tonė. Ne jemi krenar me punėn qė bėjmė.

Jeni tė mirėseardhur tė na vizitoni dhe tė njoftoheni pėr sė afėrmi me shėrbimet dhe ofertat aktuale qė ne ofrojmė.